Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ölüyü Çıplak Görmek

Rüyada ölüyü çıplak görmek genel olarak hayra yorulmakla birlikte, güzel bir haber yada bazı yanlış tutumlar sebebiyle eski sevgililer arasında uzunca zamandır devam eden sıkıntıların, karşılıklı atılan adımlar vesilesiyle tatlıya bağlanarak sonlanacağına ve böylelikle eski sevgililer arasındaki özlenen mutluluğun yeniden sağlanılacağına tabirlenir. Rüyada ölünün çıplak olması eş dost ve akrabalarının dertleriyle ilgilenen, harama helale dikkat eden, buna bağlı olarak ta sevgiye layık görülen genç birisiyle sağlam bir dostluk kurulacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş eşini çıplak görmek rüya sahibinin, insanların arkasından iş çevirmeyen, kötülükten nefret eden, bu özellikleriyle çevresinde çok sevilen biri olduğu yönünde bir işarettir.

Rüyada ölmüş birini çıplak görmek

Rüyada ölmüş birini çıplak görmek vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle rüya sahibinin aile büyüğü ile arasında bitmek bilmeyen kavga ve çekişmelerin, yaşanan ilginç bir olay vesilesiyle nihayete ereceğine, bu sebeple rüya sahibinin aile büyüğü ile arasındaki istenen saadet ortamının sağlanılacağına tabirlenir.

Rüyada ölüyü yarı çıplak görmek

Rüyada ölüyü yarı çıplak görmek dostlarının kötü günlerinde hep destek olan, iyilik severlik ahlakına sahip, bu sebeplerle de insanların sevgisini kazanan bir gençle arkadaşlık kurulacağına tabir edilir.

Rüyada ölmüş çıplak erkek görmek

Rüyada ölmüş çıplak erkek görmek bir manada rüya sahibinin, insanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, her zaman içinden iyilik yapmak gelen, bu yüzden de takdir toplayan bir kişi olması anlamında tabir edilir.

Rüyada Ölüyü Çıplak Görmek

Rüyada ölmüş birini banyo yaparken görmek

Rüyada ölmüş birini banyo yaparken görmek çalışma düzensizliği sebebiyle tedavi süreci zaman alan bir sağlık sorunu yaşanacağına ancak, tedavi görmek ve bununla beraber düzenli beslenmek ile beraber eski sağlıklı günlere yeniden dönüleceğine yorulan bir rüyadır.

Rüyada ölmüş birini yüzerken görmek

Rüyada ölmüş birini yüzerken görmek tedavinin geciktirilmesi durumunda sağlığın tehlikeye gireceğine, yeniden sağlığa kavuşmak için, bir sağlık merkezine başvurulmasıyla birlikte bazı tıbbi sorunların çaresine bakılması gerektiği anlamında yorumlanır.

Rüyada ölmüş birini yatakta görmek

Rüyada ölmüş birini yatakta görmek sağlık sorunları yüzünden sıkıntı çekmemek için, devamlı olarak spor ve yürüyüş yapılmasına ve bununla beraber, stresten uzak durulması gerektiği yönünde yorumlanır.

Rüyada ölmüş birini tuvaletini yaparken görmek

Rüyada ölmüş birini tuvaletini yaparken görmek zarar edilen işler yüzünden ortaya çıkan mali yöndeki son derece sıkışık olan durumun verdiği sancıların bitip, alınan ekonomik kararların uygulanmasıyla maddi durumunun fazlaca iyileşerek, parasal yönde çok güçlü olmaya ve en tepelere çıkmaya tabir edilir.

Rüyada ölmüş birinin eve gelmesi

Rüyada ölmüş birinin eve geldiğini görmek boşanmış bir kadının rüyasıysa, kişilik sahibi, yüksek kazançlı bir işi olan ve ortak bir tanıdık aracılığıyla tanıştığı bir beyle sözleneceğine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada ölü bebek görmek

Rüyada ölü bebek görmek boşanmış bir erkeğin rüyasıysa, vefakar olarak tanınan, eski karısından boşanmış ve görücü usulüyle tanıştığı bir kişiyle herkesi kıskandıracak bir yuva kuracağına yorulur.

Rüyada cenaze evinde bulunmak

Rüyada cenaze evinde bulunulması rüyası evli bir adam tarafından görülmüşse, belli bir zaman sonra, iş sahibi olmakla ilgili dileğinin hayırlı bir sonuca ulaşacağına tabirlenir.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek konuşmak

Rüyada ölmüş birini canlı olarak görmek ve onunla konuşmak bazı hakların verilmemesi yüzünden rüya sahibinin kardeşiyle arasında uzunca zamandır devam eden çekişmelerin, alınan sağlıklı kararların ardından uzlaşmayla sonuçlanacağına, bu nedenle rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki özlenen sağlıklı ilişkinin tekrar kazanılacağına tabir edilir.
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

7 Yorum | Tüm Yorumlar
Nazmiye
Yerde yatan ölmüş bir kadın vardı üzerindeki elbisesi eskimiş yırtılmış başka bir kadın geldi onunun elbisesini çıkartıp kendisi giydi kadın çırılçıplak kaldı yerde.
10 Mayıs 2019
Gülsemin Şamcı
Rüyam beni çok etkiledi rüyamda babam rahmetliyi çırılçıplak gördüm ve başında imam vardı babamın çetesini başlayacakları zaman babam kelimeyi şehadet getiriyordu bende baba lailahe illallahh de diyordum çok etkilendim yorumlarsaniz sevinirim
26 Mart 2019
Sezai
Tanımadığım iki kişi gördüm bunlar sokak ortasında kavga ediyorlardı biri diğerinin tam kalbine bıçak sapladı. Adamın göğsünden kanlar fışkırmaya başladı diğer adam bıçağı bu seferde boynuna sapladı adamı öldürdü. Ben hemen oradan uzaklaştım sonra ölen o adamı kafası kopuk çıplak olarak koştuğunu diğer katilinde peşinden koştuğunu gördüm çok korkutucuydu neydi dertleri bilmiyorum rüyama yorum rica ediyorum.
04 Şubat 2019
Nesibe
Rüyamda mezarın çukurundan çıkmaya çalışan küçük bir çocuk gördüm tamamen çıplaktı. Ben önce çukura düşmüş zannettim ama yüzü sanki pudralanmış gibi bembeyaz ve gövdesindede büyük bir yara izi duruyordu anladığım kadarıyla bıçaklanmış yani ölmüşde geri canlanmış. Çocuk oradan benim yanıma gelip annesini sordu bende bilmediğimi burda ne yaptığını sordum. Oda bana ailecek kaza geçirdikleri babasıyla annesininde öldüklerini söyledi. Beraber onları aramaya başladık ama bulamadık çocukta tekrar aynı mezara girip üzerini kapattı.
30 Ocak 2019
Mertay
Ben caminin önündeki teneşirde yarı çıplak gözünün birisi açık duran bir tane adam gördüm. İmam adamın üzerine su döküyordu yanında da bir kaç kişi daha vardı onlarda üzgün duruyordu. İlginç olan ben adamı ölü zannederken bir süre sonra adam yattığı yerden kalkıp ayaklandı.
24 Ocak 2019
hande
Yakınlarda ölen birini bizim evimizde gördüm üzeri böyle kirli gibiydi sonra üzerine başka şeyler giydi onlarda eski yıpranmışdı birde hiç konuşmuyordu.
10 Aralık 2018
Esin
Rüyamda mezarlık gibi bir yerdeyim kefenli ölüler görüyorum bazılarının üzerinde hiçbir şey yok, mezarların başında bazı kadınlar var onlar ağlıyorlar, göz yaşlarını görüyorum biraz korkutucu bir rüyaydı.
05 Aralık 2018