Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ölmüş Eşine Sarılmak

Rüyada ölmüş eşine sarılmak eski defterlerin açılması nedeniyle rüya sahibinin aile büyüğü ile arasında gündeme gelen çekişmelerin, karşılıklı diyaloglar sayesinde yerini uzlaşmaya bırakacağına, bu nedenle rüya sahibinin aile büyüğü ile arasındaki beklenen mutluluğa yeniden kavuşulacağına dalalet eder. Rüyada ölmüş eşini gülerken görmek yardıma muhtaç kişilere yardımcı olan, iyilik sever, bundan dolayı da herkesin sevgisi kazanmış biriyle dost olunacağına çıkabilecek bir rüyadır. Rüyada ölen eşini kucaklamak bir anlamda rüyayı gören kimsenin, eş dost ve akrabalarının dertleriyle ilgilenen, her türlü kötülükten uzak duran, bu ahlaklarıyla çevresinde sevilen bir kimse olarak tanındığına işaret eder.

Rüyada ölmüş kocanın sarılması

Rüyada ölmüş kocaya sarılmak bazı hakların verilmemesi yüzünden sevgililer arasında gündeme gelen sıkıntıların, daha sağlıklı kararlar alınmasıyla beraber tatlıya bağlanarak sonlanacağına, böylece sevgililer arasındaki çok istenen muhabbetin tekrar kurulacağına tabir edilir.

Rüyada ölmüş eşini öpmek

Rüyada ölmüş eşini öpmek yardım etmeyi seven, iyilik sever olma erdemini benimsemiş ve bu davranışlarından dolayı da insanların sevgisini kazanan birisiyle tanışılacak olmasına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp sarılıp ağlamak

Rüyada ölmüş birini canlı görüp sarılıp ağlamak kimi değerlendirmelere göre rüya sahibinin, yardımseverliği ilke edinmiş, hiç kimsenin hakkını yemeyen, bu güzel ahlaki vasıflardan dolayı da dostları tarafından sevilen bir insan olarak tanındığına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Eşine Sarılmak

Rüyada ölen sevgiliyle evlenmek

Ölen sevgiliyle evlendiğini görmek maddi konular sebebiyle iş yerindeki arkadaşlarıyla arasında meydana gelen çekişmelerin, yaşanan onca üzüntüden sonra son bulacağına ve iş yerindeki arkadaşlarıyla arasındaki saadet halinin sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş birini üzgün görmek

Rüyada ölmüş birini üzgün şekilde görmek insanların dedikodusunu yapmayan, insanlara kötülük yapmaktan korkan, bu güzel ahlaklardan dolayı da takdir toplayan bir gençle birlikte bir iş kurulacağına tabir edilir.

Rüyada ölen sevgilinin elini tutmak

Ölmüş sevgilinin elini tutmak bir değerlendirmeye göre rüyayı gören kimsenin, arkadaşlarının zor zamanlarında yanlarında olan, hiç kimsenin kötülüğünü istemeyen, buna bağlı olarak ta haklı olarak çevresinde sevilen birisi olduğu yönünde bir işarettir.
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

4 Yorum | Tüm Yorumlar
Vildan yilmaz
Rüyamda ölmüş eşim canlı bana gülerken gördüm arkadaşıma eşimi gösteriyorsun ne kadar yakışıklı eşin var dedi yüzünü tamamen gördüm gözleri bile gülüyordu
04 Nisan 2019
jale
Evimiz de çok kerten kele vardı her yerde dolaşı yorlardı ruyamda
19 Şubat 2019
Nilgün
Rüyamda eski eşim hastaymış uzun süre hastanede yattığını görüyorum ben görüşüne gidiyorum bana bakarken birden gözleri kapanıyor ve vefat ediyor. Doktorlar müdahale ediyor ama kalbini çalıştıramıyorlar son kez sarılmak istiyorum ama üzerini örtüyorlar ve odadan götürüyorlar.
12 Şubat 2019
Hasret
Gördüğüm rüyada morg gibi bir yerdeyim bir sürü vefat etmiş kadın ve erkekler var tabutlardan birinin üzerindeki bezi kaldırıyorum ve boşandığım eşimin yüzünü görüyorum öyle bir ağlıyorum ki çok üzülüyorum.
19 Aralık 2018