Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ölmüş Biriyle Aynı Yatakta Yatmak

Rüyada ölmüş biriyle aynı yatakta yatmak bekar bir kadının rüyasıysa, dürüstlüğüyle tanınan, maddi ve manevi açıdan kuvvetli ve tam olarak anlaşabileceği yapıda yakışıklı bir adamla mutlu bir evlilik yapacağına yorulur. Ölmüş bir akrabayla yan yana yattığını görmek, dul bir erkeğin rüyasıysa, anlayışlığıyla bilinen, maddi açıdan imkanları geniş olan ve kendisine evlilik teklifinde bulunan sevdiği bir bayanla evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına tabir edilir. Rüyada vefat eden bir kimseyi yatarken görmek rüyasını gören kişi yeni evli bir adamsa ve rüyada belli bir hikaye akışı varsa, iş kurmakla alakalı düşüncesinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada ölünün yanında yatmak

Ölünün yanında yatmak boşanmış ve tekrar evlenmeyi düşünen bir kadının rüyasıysa, kendisine güven duyulan, daha evvel bir kere evlenip boşanmış ve ortak bir tanıdık aracılığıyla tanıştığı okumuş bir gençle evleneceğine yorumlanır.

Rüyada ölmüş anne ile aynı yatakta yatmak

Ölen anne ile aynı yatakta yatılması bekar bir erkeğin rüyası ise, vefalı yapısıyla dikkat çeken, daha evvel bir kere evlenip boşanmış ve uzaktan akrabası olan birisiyle sözleneceğine tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada ölmüş biriyle uyuduğunu görmek

Ölmüş biriyle uyuduğunu görmek rüyası yeni evli bir adam tarafından görülmüşse ve bu rüya düzenli bir hikaye bütünlüğüne sahipse, eğitimini tamamlamak ile alakalı düşüncesinin hayırlı bir sonuca ulaşacağına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada tabutun içinde ölmüş birini görmek

Tabut içerisinde ölmüş birinin görülmesi eski arkadaşlar arasında gündeme gelen kırgınlıkların, alınan sağlıklı kararların ardından uzlaşmayla sonuçlanacağına ve böylelikle eski arkadaşlar arasındaki hasretle beklenen mutluluk ortamının yeniden sağlanılacağına yorulur.

Rüyada Ölmüş Biriyle Aynı Yatakta Yatmak
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

2 Yorum | Tüm Yorumlar
Feride
Ruyamda ölen annemle beraber yatıyorum o ara babamıda gördüm oda ölmüşdü oda yatıyordu aynı odada ama ben annemleyin
26 Mart 2019
faik
Vefat eden babaannemi rüyamda uyurken gördüm dedemde başucunda oturuyordu bir şeyler okuyordu ben yanlarına gittim ama beni görmediler dedeme seslendim duymadı.
28 Ocak 2019