Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Kesilmiş İnek Başı Görmek

Rüyada kesilmiş inek başı görmek para ve maddiyat yüzünden eski sevgililer arasında gittikçe çoğalan kızgınlık ve kırgınlıkların, çekilen onca sıkıntının ardından son bulacağına, böylelikle eski sevgililer arasındaki arzu edilen barışçıl ortamın eskisi gibi olacağına tabirlenir. Rüyada kelle paça görmek arkadaşlarının dertlerini paylaşan, iyilik sever, bu nedenlerden dolayı da insanların sevgisini kazanan bir kişiyle tanışılacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyada başı kesik öküz görmek rüya sahibinin, asla fesatlık yapmayan, iyilik yapmaktan keyif alan ve bu özellikleri sayesinde de çevresi tarafından sevilen bir kimse olduğuna işaret eden bir delildir.

Rüyada dana kafası görmek

Rüyada dana kafası görmek alacak verecek davası nedeniyle iş arkadaşlarıyla arasında giderek çoğalan sürtüşmelerin, hatırlı kimselerin araya girmesinin ardından uzlaşmaya bağlanacağına ve iş arkadaşlarıyla arasındaki çok arzulanan mutluluğun yeniden sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada siyah inek kafası görmek

Rüyada siyah inek kafası görmek arkadaşlarının zor zamanlarında yanlarında olan, kötülük yapmaktan hoşlanmayan ve bu davranışları sayesinde de sevilen ve saygı duyulan bir kişiyle iş gezisine gidileceğine tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada yüzülmüş inek kellesi görmek

Rüyada yüzülmüş inek kellesi görmek rüya sahibinin, insanların sorunlarını çözmek konusunda özverili olan, kul hakkına çok önem veren, bunlardan dolayı da dostları tarafından sevilen bir insan olduğu yönünde bir işarettir.

Rüyada Kesilmiş İnek Başı Görmek

Rüyada boynuzlu kelle görmek

Rüyada boynuzlu kelle görmek düzenli beslenmemek sebebiyle sağlık durumunun kötüye gitmesine ancak, bir takım ilaçları almak ve ekstra olarak uykusuzluğa bir son vermek şartlarını yerine getirmek koşuluyla her geçen gün daha da sağlıklı bir hayata kavuşulacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada inek ve yavrusunu görmek

Rüyada inek ve yavrusunu görmek diyet yapılmaması halinde tedavi sürecinin olumsuz etkileneceğine, bundan dolayı sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılmasıyla birlikte tıbben de bazı önlemlerin devreye sokulmasının önemli olduğuna işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada kuzu başı görmek

Rüyada kuzu başı görmek daha büyük sağlık problemleri yaşamamak için, düzenli olarak spor yapılıp, sigaradan uzaklaşılmasıyla birlikte, moral bozan şeylerden uzaklaşılmasının önemli olduğuna işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

2 Yorum | Tüm Yorumlar
Cemile
Rüyamda babam dayım büyük bir danayı kesiyorlar babam ev almış adaklık olarak kesiyorlarmış. Babam ineğin kafasını alıp orada tanımadığım bir adam daha var ona veriyor o da alıp gidiyor.
10 Aralık 2018
alpaslan
küçük ahır gibi bir yerde başı gövdesinden ayrılmış buzağı kafası gördüm gövdesinin tamamına yakını da kan içindeydi
04 Aralık 2018