Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Eşinin Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada eşinin hapse girdiğini görmek bir takım tıbbi ihmaller yüzünden bir takım sağlık sorunlarıyla karşılaşılacağına fakat, doktorun yazdığı reçeteye uymak ve bununla birlikte spora başlamak suretiyle yeniden sağlık bulunacağına tabir edilir. Rüyada aileden birinin hapse düştüğünü görmek tıbbi kontrollerin zamanı geciktirildikçe tedaviden olumlu bir sonuç alınamayacağına, biran önce şifa bulmak için, diyet programlarına uyulmasının yanı sıra tıbbi bazı problemlerin ortaya çıkarılmasıyla alakalı bir işaretçi rüya olarak yorum yapılır. Rüyada babanın göz altına alınması sağlıklı bir hayat sürebilmek adına, spor yapılıp, kötü alışkanlıklardan uzak durulmasına ve uyku düzeninin sağlanmasının önemini vurgulayan bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada bir akrabanın tutuklandığını görmek, son yıllarda bir çok sıkıntıya sebep olan mali manadaki zor şartların artık sona erip, yüksek düzeyde kazançlı işler vesilesiyle parasızlıkla geçen yıllar geride bırakılarak, ekonomik yönde özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmaya işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada kocasının cezaevine girdiğini görmek

Rüyada kocasının cezaevine gireceğini görmek bazı gıdaların alınmayışı yüzünden bulaşıcı olmayan bir hastalığa yakalanıldığını ancak, ilaç kullanmak, tedavi sürecini hızlandırmak için de, varsa kötü alışkanlıkları bırakmak gibi kurallara uyulması halinde hastalığın sona ereceğine yorulur.

Rüyada kardeşinin hapse girdiğini görmek

Rüyada kardeşinin hapse girdiğini görmek diyet programına sadık kalınmadıkça iyileşmenin mümkün olmayacağına, bundan dolayı spora başlanmasıyla beraber tıbbi olarak ta tedbirlerin alınmasının fazlaca önemli olduğuna işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada kızının hapse girdiğini görmek

Rüyada kızının hapis yattığını görmek sürekli olarak ilaç kullanmak zorunda kalmamak için, belli bir disiplin içerisinde çeşitli sporların yapılmasıyla beraber, huzur veren kişilerle birlikte olunmasının gerekliliğine tabirlenir.

Rüyada tanıdık birinin hapse girmesi

Rüyada tanıdık birinin hapse girmesi uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen parasal anlamdaki sıkışıklık halinin düzelip, akıllıca atılan adımlar sayesinde kar ve kazancın bollaşarak, ekonomik anlamda yeni bir döneme girmeye işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada karısının hapse girdiğini görmek

Rüyada karısının hapis cezası aldığını görmek verilen sözlerin tutulmaması nedeniyle eski arkadaşlar arasında gittikçe artan çekişmelerin, çekilen türlü sıkıntılardan sonra uzlaşmaya bağlanacağına, eski arkadaşlar arasındaki çok istenen saadet halinin yeniden tesis edileceğine işarettir.

Rüyada Eşinin Hapse Girdiğini Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

3 Yorum | Tüm Yorumlar
Elvan
Rüyamda kocamla tartışıyorduk sonra kavga etmeye başladık. Aradan bir kaç dakika geçti siren sesleri duydum polisler geldi kocamı kelepçeleyip götürdüler meğer komşulardan birisi şikayet etmiş. Karakola gittim ordanda mahkemeye gittim hakim ona 5 yıl hapis cezası verdi ben hakime o birşey yapmadı suçsuz o dedim ama hiç dinlemediler.
13 Şubat 2019
Gonca
Dün gece gördüğüm rüyada, eski eşim karıştığı bir kavgada birini öldürmüş, müebbet hapis cezası almıştı. Benden af dileyip "nolur Ziyaretlerime gel" diye umutsuz şekilde ağlıyordu. Uyandım Ama hala etkisindeyim kötü bir rüyaydı
26 Aralık 2018
Büşra
Boşandığım eski eşimi hapiste görüyorum bir kavgaya karışmış ve beş yıl hapis yatacakmış. Çıkınca tekrar bir araya gelmek istediğini söylüyordu.
10 Aralık 2018