Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Donmuş Et Görmek

Rüyada donmuş et görmek eski defterlerin açılması nedeniyle aile büyükleri arasında devam eden şiddetli tartışmaların, iyi niyetli davranışlarla birlikte nihayet bulacağına, bu sayede aile büyükleri arasındaki beklenen mutluluğun sağlanılacağına yorulur. Rüyada donmuş tavuk eti görmek arkadaşlarının problemlerini çözmek için desteğini esirgemeyen, haramı helali bilen, bu sebeplerle de sevilen sayılan ve aranan genç birisiyle iş için bir geziye çıkılacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada donmuş kırmızı et görmek, rüya sahibinin, insanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyan, iyilik sever olma erdemini benimsemiş, bu yüzden de arkadaş çevresinde sevilen biri olduğuna işaret eden bir delildir.

Rüyada buzdolabında et görmek

Rüyada buzdolabında et görmek verilen bazı zararlar sebebiyle rüya sahibinin ablasıyla arasında giderek çoğalan sürtüşmelerin, atılan karşılıklı adımlardan sonra son bulacağına, bu nedenle rüya sahibinin ablasıyla arasındaki özlenen huzurlu ilişkinin tekrar sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada buzluktan et çıkarmak

Rüyada buzluktan et çıkardığını görmek dedikodu ve koğuculuk yapmayan, haramı helali bilen, bundan dolayı da arkadaşlarınca çok sevilen ve saygı duyulan birisiyle arkadaş olunduğuna işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada donmuş et doğramak

Rüyada donmuş et doğramak bir bakıma rüyayı gören kimsenin, yardımseverlikten hoşlanan, iyilik yapıp yardım etmekten keyif alan, ve bu ahlakları sayesinde de herkesin sevgisi kazanmış biri olduğunu gösterir.

Rüyada Donmuş Et Görmek

Rüyada birinin et vermesi

Birilerinin et verdiğini görmek fazla strese maruz kalmak yüzünden hafif bir hastalık yaşanacağına ancak, doktor tedavisi görmek ve ekstra olarak uykusuzluktan kurtulmak koşuluyla eski sağlıklı günlere yeniden dönüleceğine yorumlanır.

Rüyada bozulmuş et görmek

Rüyada bozulmuş ve kokmuş et görmek doktorların sözlerine uyulmadıkça tedavinin olumlu netice vermeyeceğine, biran evvel sıkı bir diyet uygulanması, tıbbi açıdan bazı işlemlerin yapılmasına olan zorunluluğa vurgu yapan bir işaret olarak yorum yapılır.

Rüyada et doğradığını görmek

Rüyada et doğradığını görmek sağlıklı bir hayat yaşamak için, belli bir disiplin içerisinde spor yapılıp, yeme içme konularında hassas olunmasıyla birlikte, sürekli kafa yoran şeylerden uzaklaşılmasıyla alakalı bir işaretçi rüya olarak tabirlenir.

Rüyada et dağıtmak

Rüyada et dağıttığını görmek senelerdir belli bir standart oturtulamayan parasal yöndeki zorlukların, çekilen bu kadar sıkıntıdan sonra, yeni imkanların gündeme gelmesiyle birlikte maddi imkansızlıklar geride bırakılarak, maddi anlamda çok güçlü olmaya ve en tepelere çıkmaya yorum yapılır.
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

2 Yorum | Tüm Yorumlar
Işıl
Rüyamda kasaptan donmuş et alıyorum eve gelip açtığımda buzu çözülmüş ve kokmuş olduğunu görüyorum yenilmeyecek vaziyette olduğunu için çöpe atıyorum yorumlarmısınız?
31 Ocak 2019
kader
Mutfakta yemek yapıyorum buzdolabından eti çıkarmak istiyorum ancak et tamamen donmuş ve dolaba yapışmış epeyce uğraşsam da eti oradan bir türlü çıkaramıyorum.
07 Aralık 2018