Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Deniz Suyunun Çekildiğini Görmek

Rüyada deniz suyunun çekildiğini görmek uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen maddi anlamdaki düzensizlik halinin, sabredilen türlü aksiliklerden sonra, yeni maddi kapıların açılmasıyla birlikte zaman ilerledikçe daha da fazla kazanç sağlayarak, mali yönde yeni bir döneme girmeye çıkması muhtemel bir rüyadır. Rüyada denizde medcezir görmek daha lüks bir ev sahibi olmakla alakalı özverili çabaların, mali yönde fazlaca imkanı olan arkadaştan yardım görerek edinilen maddi olanaklar sebebiyle güzel sonuçlarının alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada deniz suyunun alçaldığını görmek ekonomik olarak zor şartlarda olanlarla alakalı değerlendirilirse, ekonomik açıdan yeterince zengin olan bir akrabanın yardımını almaya ve bu vesileyle kar edilemeyen işlerden dolayı yaşanan ekonomik yöndeki yoksulluk halinin yerine rahatlığın gelmesine yönelik işaret eden bir rüyadır. Rüyada havuz suyunun çekilmesi vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle akraba arasında giderek çoğalan kavga ve çekişmelerin, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle anlaşmayla sonuçlanacağına ve akraba arasındaki hasreti çekilen barışçıl ortamın eskiye döneceğine tabirlenir.

Rüyada suları çekilmiş deniz görmek

Rüyada suları çekilmiş deniz görmek kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan maddi yöndeki düzensizlik halinin, yaşanan onca terslikten sonra, akrabalarının da desteğiyle maddi durumun yüksek bir dereceye ulaşarak, ekonomik açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada denizin dibini görmek

Rüyada denizin dibini görmek ticaret yapmakla ilgili özverili çalışmaların, maddi anlamda fazlaca zengin olan birinin desteğiyle rahata ererek sahip olunan yeni güçlü ekonomik imkanlarla birlikte hayırlı neticelerinin alınacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada denizde yüzerken suyun çekilmesi

Rüyada denizde yüzerken suyun çekildiğini görmek maddi anlamda beklenti içerisinde olanlarca görülmüş bir rüya ise, parasal anlamda yeterince zengin olan eski bir arkadaşın yardımıyla maddi menfaat elde etmeye ve bunun sonucunda bir çok ihtiyacın karşılanamamasına neden olan maddi manadaki kısıtlı şartların yerini rahatlığa terk etmesine yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada gelgit görmek

Rüyada denizde gelgit olduğunu görmek komşular arasında ortaya çıkan sürtüşmelerin, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle sona ereceğine, böylece de komşular arasındaki sağlıklı ortamın eski haline döneceğine tabir edilir.

Rüyada Deniz Suyunun Çekildiğini Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

1 Yorum | Tüm Yorumlar
ferhat
rüyamda sahilde tek başıma oturmuş denizi seyrediyorum deniz birden kabarmaya başlıyor korkuyorum ve kaçmaya başlıyorum ama biranda suların içinde kalıyorum tam boğulacakken sular birden çekilmeye başlıyor ve yok oluyor
07 Aralık 2018