Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Asker Selamı Vermek

Rüyada asker selamı vermek geçmişte yaşanan bazı konular sebebiyle iki kardeş arasında giderek artan çekişmelerin, iyi niyetli davranışlarla birlikte anlaşmayla sonuçlanacağına ve iki kardeş arasındaki arzu edilen saadet ortamının tekrar kazanılacağına yorumlanır. Rüyada bir askere selam verdiğini görmek arkadaşlarının zor zamanlarında yanlarında olan, kötülükten nefret eden ve bu ahlakları sayesinde de çevresi tarafından son derece sevilen birisiyle birlikte iş kurulacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada saygı duruşunda durmak bir değerlendirmeye göre rüyayı gören kişinin, eş dost ve akrabalarının dertleriyle ilgilenen, hiç kimsenin hakkını yemeyen, bunlardan dolayı da dostları tarafından sevilen biri olarak tanındığına işaret eder. Rüyada esas duruşta olmak rüyasını gören kişi genç bir kadınsa, sevecen kişiliğiyle bilinen, maneviyata hak ettiği değeri veren ve huyu huyuna uygun orta yaşlı bir beyle evlilik kararı alacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada asker olup selam vermek

Rüyada asker olup selam vermek zarar verici tutumlar yüzünden eski dostlar arasında devam eden kırgınlıkların, iyi niyetli davranışlarla birlikte uzlaşmayla sonuçlanacağına, bu nedenle eski dostlar arasındaki istenen saadet halinin tesis edileceğine tabir edilir.

Rüyada komutana selam vermek

Rüyada komutana selam vermek sır saklamak konusunda son derece güvenilir, iyilik yapmaktan zevk alan, buna bağlı olarak ta çevresinde sevilen genç birisiyle ortak iş yapılacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada bir erkekten selam almak

Rüyada bir erkekten selam almak bazı değerlendirmelere göre rüyayı gören kişinin, insanların yardımına koşan, kötülük yapmaktan hoşlanmayan, bu yüzden de herkesin sevgisi kazanmış birisi olduğunun bir göstergesidir.

Rüyada askerle konuşmak

Rüyada bir askerle konuştuğunu görmek rüyasını bekar bir kadın görmüşse, çevresi tarafından sevilen, oldukça geniş mali olanaklara sahip olan ve iyi tanıdığı yakışıklı bir adamla herkesi kıskandıracak bir yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada Asker Selamı Vermek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

1 Yorum | Tüm Yorumlar
Fuat
Askerlik şubesinde görüyorum kendimi kayıt yaptırırken bir tane rütbeli komutan geliyor benle birlikte orada bekleyenleri çağırıyor. Ben başta ne olduğunu anlamıyorum adam şunları giyin diyor bakıyorum askeri kamuflajlar botlar. Neyse giyiyorum onları başka bir asker daha geliyor çavuş herhalde, bizi sıraya sokuyor bir şeyler anlatıyor tek aklımda kalan işte selam şöyle verilir falan diye onu öğretiyor.
13 Ocak 2019