Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ağzından Et Parçası Çıkması

Rüyada ağzından et parçası çıkması uzun süredir düzene sokulamayan parasal anlamdaki imkansızlıkların iyileşip, güzel bir kazanç kapısının açılmasıyla beraber kar ve kazancın bollaşarak, ekonomik olarak rahata ereceğine ve zengin bir yaşam kuracağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır. Rüyada dilini ısırmak uzun süredir mümkün olmayan ödemeleri yapmaya yönelik sarf edilen gayretin, maddi anlamda zengin olanakları olan eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin ederek ele geçen yeni mali şartların nihayetinde olumlu sonuçlarının alınacağına yorumlanır. Rüyada dilinin koptuğunu görmek ekonomik olarak beklentileri olanlara göre bir tabir yapmak gerekirse, mali olarak çok güçlü bir tarafı olan aile büyüğünden maddi destek alıp rahatlamaya ve yapılan gereksiz harcamaların oluşturduğu parasal manadaki imkansızlıkların sonlanmasına tabirlenir. Damağını ısırıp koparmak düzenli beslenmemek yüzünden sağlığın tehlikeye girmesine fakat, ilaçlarını saatinde almak, tedaviyi desteklemek için de, yeme içme konusuna bir düzen getirmek ile beraber sağlığın tekrar kazanılacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada et parçası kusmak

Rüyada et parçası kusmak atılan yanlış adımlar yüzünden gündeme gelen maddi manadaki zorlayıcı sürecin düzene girip, kazancı yüksek bir ortaklık vesilesiyle hep daha yüksek kazanç elde ederek, ekonomik anlamda oldukça rahatlayarak refah düzeyinin yükseleceğine yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada ağzından et parçası gelmesi

Rüyada ağzından et parçası geldiğini görmek aslında satın alınması çok zor olan bir takım şeylere sahip olmakla ilgili çalışmaların, parasal olarak zenginliğe sahip birinin yardımıyla ayağa kalkarak elde edilen yeni mali olanakların getirisiyle olumlu olarak neticeleneceğine yorumlanır.

Rüyada ağızdan ciğer parçaları gelmesi

Rüyada ağızdan ciğer parçaları gelmesi ekonomik açıdan problem yaşayanlar açısından değerlendirilince, ekonomik yönde büyük refah içerisinde olan birisiyle parasal ilişki kurup menfaatlenmeye ve bununla beraber ödemelerin yapılamamasına neden olan maddi anlamdaki problemli işlerin ortadan kalkmasına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada ağzından et parçası tükürmek

Rüyada ağzından et parçası tükürdüğünü görmek gereken tıbbi kontrollerin yapılmaması yüzünden bazı sağlık sorunları yaşanacağına ancak, tıbbi tedavi görmek ve iyileşme sürecine katkı sağlamak için morali yüksek tutmak gibi önlemler alınmak suretiyle hastalıktan şifa bulunacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada ağzından burnundan et parçası gelmesi

Rüyada ağzından burnundan et parçası gelmesi doktor tedavisi aksatılacak olursa ilerleyen günlerde sağlığın bozulacağına, bu sebeple sporun bırakılmaması ve tıbbi olarak bir takım problemlerin ortaya çıkarılmasına olan zorunluluğu işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada dilinden et koparmak

Rüyada dilinden et koparmak sağlıklı bir hayat sürebilmek amacıyla, devamlı olarak spor yapılıp, alkol sigara gibi zararlı şeylerden uzak durulmasının ve stresli ortamlardan uzak durulmasıyla ilgili işaret veren bir rüya olarak tabirlenir.

Rüyada Ağzından Et Parçası Çıkması
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

2 Yorum | Tüm Yorumlar
Tugba
Rüyamda burnum kanıyor ve içinden uzun uzun et parcalari çıkıyor en sonda kocaman bir et parçası çıkarıyorum doktora gösteriyorum ama birşey deniyorlar
21 Ağustos 2019
yusuf
Yemek yerken dilimi ısırdım uç tarafı koptu kan fışkırmaya başladı ne yapacağımı bilemedim çok acı verdi yere tükürdüm, kandan kopan parça gözükmüyordu yorumu ne ola ki?
15 Ocak 2019