Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ablanın Kızını Görmek

Rüyada ablanın kızını görmek kalan son imkanların da tükenmesine sebep olan parasal manadaki sorunların, yakın bir zamanda, zengin bir kimsenin desteğiyle ekonomik imkanların genişlemesinin ardından, mali açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Kız kardeşinin çocuğunu görmek ticaret hayatına atılmakla alakalı uygulanan planların, mali anlamda elde ettiği başarılarıyla bilinen akrabadan destek alarak edinilen güçlü ekonomik imkanların vesilesiyle mutluluk verici neticelerinin alınmasına tabir edilir.

Rüyada yeğenini görmek

Rüyada yeğenini görmek kar sağlanamayacak işlerle uğraşmak yüzünden beliren parasal yöndeki sıkıntıların nihayet son bulup, alınan ekonomik kararların uygulanmasıyla artık eskide kalan parasız günlerin ardından, ekonomik yönde yardımlarda bulunabilecek kadar güç sahibi olmaya yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada ablanın hamile olduğunu görmek

Ablanın hamile olduğunu görmek lüks bir otomobil satın almaya ilişkin özverili çalışmaların, parasal açıdan son derece önemli imkanlara sahip akrabayla ortaklığa girip kazanç elde ederek sahip olunan önemli mali imkanlarla birlikte olumlu olarak sonuçlanacağına tabir edilir.

Rüyada ablanın kızı olduğunu görmek

Rüyada ablanın kızı olduğunu görmek maddiyatla ilgili sorun yaşayanları dikkate alan bir bakış açısıyla tabir edilirse, mali anlamda zengin olanakları bulunan birisiyle kazançlı bir işe girmeye ve bu yeni gelişmeyle birlikte türlü zorluk ve zahmetlere neden olan parasal manadaki kısıtlanmışlığın ortadan kalkmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada ablamın kucağında bebek görmek

Ablanın kucağında bebek olduğunu görmek aile içerisinde ortaya çıkan tartışmaların, yaşanan türlü dertlerin ardından anlaşmaya bağlanacağına, böylelikle aile içerisindeki özlemle beklenen mutluluk ortamının yeniden tesis edileceğine yorumlanır.

Rüyada ablanın çocuğunu görmek

Rüyada ablanın çocuğunu görmek rüyasını gören kişi genç bir erkekse, sosyal ilişkileri sağlam, maddi açıdan imkanları geniş olan ve kendisiyle evlenmeyi isteyen okumuş bir bayanla yuva kuracağına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Ablanın Kızını Görmek
Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar