Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ablamın Gelinlik Giydiğini Gördüm

Rüyada ablamın gelinlik giydiğini gördüm hijyene gereken önemi vermemek yüzünden hastalık yaşanacağına ama, doktor tedavisi görmek, tedavi sürecini hızlandırmak için de, varsa kötü alışkanlıkları bırakmak gibi şartlara uymak durumunda hastalıktan kurtulunacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Ablamın öldüğünü görmek insanların sorunlarını çözmek konusunda özverili olan, hak ve adalet konularında son derece titiz davranan, bu güzel ahlaklardan dolayı da her kes tarafından sevilip sayılan ve aranan bir adamla dostluk kurulacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Ablamın öleceğini görmek bir bakış açısına göre rüyayı gören kimsenin, asla fesatlık yapmayan, hiç kimsenin kötülüğünü istemeyen, bunlardan dolayı da çevresi tarafından sevilen bir kişi olduğunun göstergesi olarak yorumlanır. Ablamın cinsel organını görmek bekar olan bir kadının rüyasıysa, anlayışlılığıyla bilinen, maddi olarak kendisini rahat ettirecek olan ve görücü usulüyle tanıştığı bir adamla çok güzel bir evlilik yapacağına tabir edilir.

Rüyada Ablamın Ağladığını Görmek

Rüyada ablamın ağladığını görmek bir takım yanlış anlaşılmalar nedeniyle anne baba arasında ortaya çıkan kavga ve çekişmelerin, karşılıklı atılan adımlar vesilesiyle son bulacağına ve anne baba arasındaki çok istenen muhabbetin yeniden sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada Ablamın Bebeği Olduğunu Görmek

Rüyada ablamın bebeği olduğunu görmek arkadaşlarının zor zamanlarında yanlarında olan, iyilik sever, bu sebeplerden ötürü de çevresince çok sevilen genç birisiyle iş ortağı olunacağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Hamile Olduğunu Gördüm

Rüyada ablamın hamile olduğunu gördüm rüyayı gören kimsenin, insanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, herkese iyilik yapmaktan çekinmeyen ve bu davranışlarından dolayı da çevresinde çok sevilen biri olduğuna delildir.

Rüyada Ablamın Boşanması

Rüyada ablamın boşanması dul bir kadının rüyasıysa, dürüst bir insan olduğu herkesçe bilinen, geniş ekonomik imkanları bulunan ve huyları bir birine uygun genç bir erkekle nişanlanacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Evini Görmek

Rüyada ablamın evini görmek evlilik çağında bir erkeğin rüyasıysa, biraz kıskanç, maneviyat odaklı bir yaşam süren ve görücü usulüyle tanıştığı güzel bir hanımla gerçekten mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Düğününü Görmek

Rüyada ablamın düğününü görmek rüyasını gören kişi yeni evli bir adamsa iyi bir iş sahibi olmakla ilgili dileğinin olumlu yönde gerçekleşeceğine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Gelinlik Giymesi

Rüyada ablamın gelinlik giymesi ticari alanda sıkıntı yaşayanların gördüğü bir rüya ise, mali manada son derece geniş imkanları olan biriyle ortaklık edip kazanç sağlamaya ve bu güzel gelişme sayesinde hesapsızca atılan yanlış adımların sebep olduğu parasal yöndeki ağır şartların sona ermesine tabir edilir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar