Rüya Yolu

Tabirler fikir amaçlıdır.

Rüyada Ablamın Evlenmesi

Rüyada ablamın evlenmesi hijyene gereken önemi vermemek yüzünden hastalık yaşanacağına ama, doktor tedavisi görmek, tedavi sürecini hızlandırmak için de, varsa kötü alışkanlıkları bırakmak gibi şartlara uymak durumunda hastalıktan kurtulunacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Ablamın gelinlik giydiğini gördüm insanların sorunlarını çözmek konusunda özverili olan, hak ve adalet konularında son derece titiz davranan, bu güzel ahlaklardan dolayı da her kes tarafından sevilip sayılan ve aranan bir adamla dostluk kurulacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Ablamın bebeği olmuş kalitesi yüksek bir yaşam sürmek amacıyla, spor yapılıp, yeme içme konusunda hassas davranılmasıyla birlikte, içsel huzurun yakalanması gerektiğine yorumlanır. Ablamın kızı olduğunu görmek bekar olan bir kadının rüyasıysa, anlayışlılığıyla bilinen, maddi olarak kendisini rahat ettirecek olan ve görücü usulüyle tanıştığı bir adamla çok güzel bir evlilik yapacağına tabir edilir. Ablamın ağladığını görmek rüyasını gören kişi şayet erkekse, iyi huylu ve anlayışlı, maddi açıdan imkanları geniş olan ve kendisini çok beğenen birisiyle huzurun eksik olmadığı bir evlilik yapacağına yorulur.

Rüyada Ablamın Öldüğünü Duymak

Rüyada ablamın öldüğünü duymak bir takım yanlış anlaşılmalar nedeniyle anne baba arasında ortaya çıkan kavga ve çekişmelerin, karşılıklı atılan adımlar vesilesiyle son bulacağına ve anne baba arasındaki çok istenen muhabbetin yeniden sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada Ablamın Boşandığını Görmek

Rüyada ablamın boşandığını görmek arkadaşlarının zor zamanlarında yanlarında olan, iyilik sever, bu sebeplerden ötürü de çevresince çok sevilen genç birisiyle iş ortağı olunacağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Bebeğini Görmek

Rüyada ablamın bebeğini görmek rüyayı gören kimsenin, insanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, herkese iyilik yapmaktan çekinmeyen ve bu davranışlarından dolayı da çevresinde çok sevilen biri olduğuna delildir.

Rüyada Ablamın Öleceğini Görmek

Rüyada ablamın öleceğini görmek dul bir kadının rüyasıysa, dürüst bir insan olduğu herkesçe bilinen, geniş ekonomik imkanları bulunan ve huyları bir birine uygun genç bir erkekle nişanlanacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Gelinlik Giymesi

Rüyada ablamın gelinlik giymesi evlilik çağında bir erkeğin rüyasıysa, biraz kıskanç, maneviyat odaklı bir yaşam süren ve görücü usulüyle tanıştığı güzel bir hanımla gerçekten mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada Ablamın Hamile Olduğunu Gördüm

Rüyada ablamın hamile olduğunu gördüm rüyasını gören kişi yeni evli bir adamsa iyi bir iş sahibi olmakla ilgili dileğinin olumlu yönde gerçekleşeceğine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk rüyayı sen paylaş | Tüm Yorumlar